KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16873403
nr 1687 3403
Akvarell
Åke Nothberg (1891-1973), Sverige. Signerad, Slussen, 34x26 cm, yttermått inklusive ram: 48x38 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 mars 2025
kl 20:59:55
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)